BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Marte, 21 Tetor 2014


Lista e kerkesave per pune


Durres
Ofrojme sherbime transporti mallrash kombetare dhe nderkombetare me nje eksperience 6 vjecare ne fushen e transportit
Malaj-sh.p.k Lagja Nr 13 Plazh Durres 069 20 25 199 Durres
Tirane
Kerkoj pune ne Tirane dhe rreth saj.Jam ekspert ne lyerjen e makinave,me eksperience 13 vjecare ne Itali,te dokumentuara, me kompanine Du Pont dhe disa te tjera.Per me shume me telefononi.
Roland Maranello (Modena)Itali +39 3200842780 Tirane
Tirane
Kam mbaruar vitin e trete ekonomik me mesatare shume te mire,dhe do vazhdoj masterin,dua te punoj si ekonomiste,Njoh programet baze kompjuterike dhe njohuri te mira ne gjuhen angleze dhe italiane.
Elona Marku Rruga Siri Kodra 069 51 32 980 Tirane
Vlore
Jam perkthyes / titrues filmash me pervoje te ndryshem per te rritur dhe femije. Jam i interesuar te punoj me agjenci perkthimi filmash por edhe per kliente te ndryshem private. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin e telefonit te meposhtem ose ne adresen e e-mailit . Ju faleminderit!
Arjan Bilo Lagjja Deshmoret, +355 69 22 64 874 /arjan.bilo@gmail.com Vlore
Tirane
Jam nje student dhe studioj per Ekonomik ne vit te dyte ne programin e studimit Finance dhe jam i interesuar te punoj ne ndonje Kompani ose ne nje Biznes.Per informacione te metejshme mund te tel ne numrin e meposhtem. Ju faliminderit.
Tirane 068 51 95 612 Tirane
Elbasan
Firma e gjelbrimit ofron sherbime rreth Kopshteve/punishteve dhe cdo lloj gjelbrimi tjeter... Teoria dhe praktika jone eshte marre ne Angli 8 vjet eksperience/pervoje pune. Sherbimet qe ofrojme.. Mbjellim peme & lule te ndryshme Shtrojme tapeta bari natyrale mbjellim fare bari /gjelbrimi bejme gardhe druri dekorative mirembajtje kopshtesh qethim ligushta si dhe shume gjera te tjera Ju garantojme pune te sakte pa hile.
Vasil subashi, Firma e Gjelbrimit Cerrik-Elbasan 068 44 63 425 / jamlive@hotmail.co.uk Elbasan
Durres
Kerkoj pune sezonale ne Durres si kamarier. Kam pervoj pune ne hoteleri,Jam student ne fakultetin Iliria ne Prishtine
Valdet Prishtine 044 533 907 Durres
Elbasan
Kerkoj pune si mekanik , saldator .Kam eksperience ne keto fusha.Pranoj te bej dhe pune te tjera .
Artur 069 30 34 156 Elbasan
Durres
KERKOJ PUNE PER INFORMATIKE JAM PROGRAMATOR KOMPIUTURASH ME PATENTE MARRE NGA ITALIA ,HARDWARE E SOFTWARE TEKNIK RREGULLIME KOMPIUTURASH. KERKOJ 500 MI LEK NE MUAJ PER INFORMAZIONI ME SHKRUANI KETU.LEONZHURI@YAHOO.IT
afrim qender durres Durres
Tirane
Quhem Eniada Buzi, aktualisht jam ne vitin e fundit master per Informatike, ne Fakultetin e Shkencave dhe te Natyres. Kerkoj vend pune si programuese me kohe te pjesshme, kam 1 vit eksperience per platformen PHP/MySQL, por mund te punoj dhe ne gjuhe dhe platforma te tjera programimi. Nuk kam pretendime per pagesen (pranoj dhe pa pagese per nje periudhe kohe). Jam e disponueshme vetem 4 ore mbasdite.
Eniada Buzi Rruga: Ali Visha 069 35 14 634 Tirane
Tirane
Jam shef guzhine me eksperience disavjecare.Kam njohuri te guzhines tradicionale dhe italiane me eksperience disavjecare ne hotele dhe restorante prestigjoze si Restorant -piceri Juvenilja ,hotel Class,piceri Era, sofra e Ariut etj. Dua te punesohem si shef guzhine ne ndonje restorant ose hotel serioz
Leo Domje autostrada Tirane -Durres 068 55 64 034 Tirane
Tirane
Kam mbaruar akademine ajrore ,dega teknik avjoni.Gjithashtu kam mbaruar kurs per helikopterat BO ne Gjermani dhe kam nje eksperience pune disa vjecare.Kam njohuri te gjuhes turke shume te mira pasi kam studiuar 5 vjet ne Turqi.Dua te punesohem si teknik avjonesh ne ndonje kompani ajrore civile ose perkthyes i gjuhes turke.
Hamit Rruga 5 maji 069 41 14 554 / 068 53 47 169 Tirane
Tirane
Kam mbaruar fakultetin e shkencave sociale,dega filozofi -sociologji.Kam punuar dy vjet si mesuese.gjithashtu kam njohuri ne fushen e hotelerise ,kam punuar 2 vjet si recepsioniste.Kerkoj te punesohem si sociolge ose recepsioniste.
Arvena Koxha Rruga 5 maji 068 56 58 100 / 069 41 14 554 Tirane
Tirane
Autovinca nga te gjithe llojet nga 12t deri ne 150t.
Roxher Kran Rruga: Misto Mame (perballe karburant Alpet) 069 52 32 757 Tirane
Tirane
Jam 32 vjec nga Tirana. Kerkoj te punoj si perkthyes turqishteje me kohe te plote ose te pjesshme. kam studjuar 5 vjet ne Turqi dhe e njoh shume mire si gjuhe.
Perkthyes Tirane 069 41 14 554 Tirane
Shko neHOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al