BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Diele, 26 Tetor 2014
Mobileri
EAGLE
Zbuloni boten e magjishme te mobilimit nepermjet nje game produktesh te krijuar enkas per ju qe deshironi te jeni ne qender te vemendjes dhe gjithmone te paret. Udhetoni dhe zbuloni koleksionin e pasur dhe modern te mobiljeve te firmes sone.
Qendra Tregtare CASA ITALIA, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 48 860 533 ]   [ fax: +355 48 860 534 ]   [ Email: info@eagle.com.gr ]   [ http://www.eagle.com.gr/ ]
MUREBEST
Murebest ofron mobilim te plote duke filluar nga dyer, dritare, parket, shkalle dhe parmak shkallesh deri tek guzhina, dhoma gjumi dhe cdo aksesor qe nevojitet per mobilim. Murebest dizenjon hotele, zyra, bare dhe restorante.
Rruga: Ramiz Aranitasi Fier. Adresa 2. Rruga: Gjin Bue Shpata , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 225 80 97 ]   [ fax: +355 4 224 78 01 ]   [ Email: office_tirana@murebest.com ]   [ http://www.murebest.com/ ]
ADMIRAL Mobileri
Ofron dhoma gjumi per femije dhe te rritur, modele te pakrahasueshme klasike dhe moderne, nje komoditet i domosdoshem kolltuqe & soxhorno ideale.
Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave, 200m pa shkuar tek uraTeknollogjikes, Tirane, Shqiperi
[ Tel: : +355 42 239 777 / +355 68 40 40 124 ]   [ fax: +355 42 270 270 ]   [ Email: admiralmobil@yahoo.com ]   [ http://www.admiral-al.com ]
ARDENO Sh.p.k
Fabrika e perpunimit te drurit Ardeno prodhon karrige, tavolina, soxhorno, oxhaqe, mobilime per bar-restorant, kopshte, cerdhe, shkolla. Shume shpejt cdo gje per ju.
Autostrada Tirane-Durres Km 2 , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 235 66 74 ]   [ fax: +355 4 235 66 74 ]   [ Email: info@ardeno.com ]   [ http://www.ardeno.com/ ]
AULIVIA
Kompania jone eshte krijuar qe ne vitin 1994. Ne bashkepunojme me firma serioze italiane dhe kemi eskluzivitetin e Arca - Mobili Per Ufficio. Jemi specializuar ne fushat: Mobilje per zyra, Pajisje kancelarike, Artikuj shkollore. Ofrojme produkte me kualitet te larte dhe cmime konkuruese.
Adresa 1 Rruga: Dibres Nr. 153, Adresa 2 Rruga Hoxha Tahsim Nr 101/1, Tirane, Shqiperi
[ Tel: + 355 4 223 54 45/ + 355 4 225 78 72 ]   [ fax: + 355 4 223 54 45/ + 355 4 225 78 72 ]   [ Email: info@aulivia.com ]   [ http://www.aulivia.com ]
Dormeo Albania
Dormeo tregton dyshek, jastek, batanije, mbulesa krevati te cilesise se larte. Kompani qe operon ne 22 Shtete ne menyre shume te sukseshme.
Rruga:Sami Frasheri,pall Metropol,kati pare., Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 451 44 40 ]   [ fax: ]   [ Email: info@dormeo.al ]   [ http://www.dormeo.al ]
EURODRURI Sh.p.k
Eurodruri tregton me moton: te shesim produkte importi me cmimet me te lira ne treg. Kryesisht mobilje dhe hidrosanitare, ose me sakte gjithcka qe duhet pajisjes se plote te nje shtepie. Cdo gje qe ju doni, do ta gjeni ketu.
Rruga e Kavajes (Ish Kombinati Misto Mame) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 12 06 ]   [ fax: +355 4 223 94 65 ]   [ Email: info@myhome-al.com ]   [ http://www.myhome-al.com/ ]
IM&AL shpk
Prodhim-Montim punime duroalumini: Dyer,dritare,grila persiane,grila me litar,kangjella alumini,rrjeta mize,tenda dielli,kabina dushi,strehe xhami,fasade xhami,etj
Unaze e re,pas Taci Oil,Tirane, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 67 20 46 005/+355 68 20 56 005 ]   [ fax: ]   [ Email: betakociu@yahoo.it ]   [ ]
Karige.com
Karige.com ka konsoliduar pozita te forta ne tregun shume antagonist te ketyre produkteve, dhe ka nje liste shume te gjate dhe gjithmone ne rritje te klienteve te kenaqur nga blerja e produkteve tona.
Rruga: Tirane - Plepa, Peze, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 69 35 15 836 / +355 69 33 32 963 ]   [ fax: ]   [ Email: info@karige.com ]   [ http://www.karige.com/ ]
KOLLCAKU MOBIL
Kollcaku Mobil shtrihet ne nje territor 18000 m2 dhe aktivitetin e ka te sistemuar ne tre linja prodhimi: Linja e gjysem prodhimeve prej druri, linja e prodhimit te mobiljeve dhe fabrika e karrigeve.
Lagja nr. 1, Kavaje, Shqiperi
[ Tel: +355 55 242 659 ]   [ fax: +355 55 242 659 ]   [ Email: kollcakumobil@yahoo.com ]   [ http://www.impulstudio.com/kollcakumobil/ ]
Shko ne

HOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al