BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Diele, 26 Tetor 2014
Makina,pjese makinash & Service
FERLUT
Jepini vlere dhe siguri makines tuaj, kurseni me teper duke blere cilesi.
Rruga e Durresit Lagja 61. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 222 72 88 ]   [ fax: +355 4 222 72 88 ]   [ Email: ferlut@abissnet.com.al ]   [ http://www.ferlut.com/ ]
Auto 4x4
Diagnostifikim me Kompjuter . Pjese Kembimi per Fouristrada Servis per te gjitha llojet e fouristradave. Tregetim automjetesh te te gjithave llojeve edhe me porosi. Sherbim Karrotreci 24 ore. Bashkepunetore ne Gjermani.
Autostrada Durres -Tirane prane Mbikalimit Alpet, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 68 20 91 694 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ ]
Auto Fredi
Ne disponojme: Sistem drejtimi, Gomina Grushti , Pinjon motorino, Disqe frenash,Pompa frenash & freksionesh , Kavo te te gjitha llojeve,disqe freksioni,sisteme frenimi, Sisteme frenimi, Filtra te ndryshem.
Rruga: Muhamet Gjollesha, pall: ', Tirane, Shqiperi
[ Tel: ]   [ fax: ]   [ Email: nandopjese@yahoo.it ]   [ ]
Auto Gazi
Pjese Kembimi per Fouristrada dhe Furgona Ford Tranzit. Shitje automjetesh te te gjitha llojeve. Gjithcka qe ju nevojitet per makinen tuaj.
Kryqezimi i Pjesez, Durres, Shqiperi
[ Tel: +355 68 40 73 133 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ ]
Auto Jata
Pjese Kembimi origjinale gjermane te perdorura. Me cmime te arsyeshme.Stopa ,Fenere, Sinjale.
Kthesa e Kamzes, (tek Treshi, prane shinave te trenit), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 68 39 11 124 / +355 69 32 58 926 ]   [ fax: ]   [ Email: jatasafet@libero.it ]   [ ]
Auto Llambi
Tregetojme pjese kembimi te ndryshme.
Rruga:Mine Peza , pall 230 , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 225 66 88 / +355 69 20 97 628 ]   [ fax: +355 4 225 66 88 ]   [ Email: autollambi@japanservis.com ]   [ ]
Auto Mondi
Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve .
Rreth rrotullimi i Shkozetit , Durres, Shqiperi
[ Tel: +355 69 20 87 435 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ ]
Auto Nardi Express
Pjese kembimi per Nissan, Mitsubishi, Toyota, Hyundai, Kia, Isuzu, Mazda. SKF-Kuzhineta sferike& konike, kuzhineta frkesioni, pompa uji, grushte rrotullues, gomina grushti; Flennor - Rripa faze, rripa me kanale, rripa trapezoidal. Cilesi e larte gjermane. Ajusa - Guarnicione, testat te te gjitha llojeve. prodhim spanjoll. 888 - Filtra te te gjitha llojeve per makina japoneze e koreane Y.C.O. - Pistona, kemisha, bronzina Carlube - Vajrat lubrifikate me te mira ne tregun anglez.
Rruga e Durresit (perballe pallatit te sportit) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 99 38 / +355 69 24 35 881 ]   [ fax: ]   [ Email: info@autonardiexpress.com ]   [ http://www.autonardiexpress.com/ ]
Auto servis Nazifi
Servis per automjete ,pjese kembimi origjinale per furgona,kamjona.shitje makinash furgona ,Kamjocina Mercedes-Benz.
Autostrada Tirane-Durres km 2,Unaza e re , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 67 20 27 927 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ ]
AutoKerkimi.com
AutoKerkimi.com eshte projekti me i madh dhe me profesional i llojit te vet ne Kosove. AutoKerkimi.com ka per qellim qe ne tregun e Kosoves te behet lider sa i perket tregut online per makina te te gjitha llojeve. AutoKerkimi.com eshte nje web aplikacion i cili mundeson qe auto sallonet dhe personat tjere fizik te bejne publikimin e te gjitha llojeve te makinave per shitje, por ne te njejten kohe u ofron vizitoreve mundesi te mire per blerjen e makines se enderrave te tyre.
Rruga: UCK 103/16, Prishtine, Kosove
[ Tel: +381 38 225 616 ]   [ fax: ]   [ Email: info@autokerkimi.com ]   [ http://www.autokerkimi.com ]
Shko ne

HOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al