BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Marte, 21 Tetor 2014
Distributore te autorizuar
AUTO STAR ALBANIA
Distributor ekskluziv i gjigandit gjerman Mercedes-Benz ne Shqiperi.
Autostrada Tirane-Durres, Km 7 Kashar. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 240 66 61 / +355 4 240 66 62 ]   [ fax: 355 4 240 66 60 ]   [ Email: info@autostar.com.al ]   [ http://www.autostar-albania.com/ ]
Autonet
Autonet Albania eshte nje kompani perfaqesimi te distrubuimin e automjeteve dhe sherbimeve teknike ndaj tyre. Distrubutor i Toyota, Mitsubishi, Nissan, Honda jane markat e automjeteve me te kerkuara ne Shqiperi. Kompania AutoNet jep sherbime teknike me cilesoret dhe me pergjithesi me te larte. Sherbime teknike ne servisin tone nga specialiste dhe me nje ekip pune te perkushtuar qe tju japi me te miren per automjetin tuaj.
Autostrada Tirane-Durres KM12, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800-123 ]   [ fax: +355 47 800-124 ]   [ Email: sales@autonet.al ]   [ http://www.autonet.al ]
AUTOVIZION
Distributor i autorizuar i Iveco-s ne Shqiperi.IVECO, eshte sot nje nga kompanite lider ne prodhimin internacional te automjeteve me motor diesel. Kjo kompani operon qe nga 1975. Ne nje kohe shume te shkurter solli unitetin dhe cilesine ne prodhim, duke marre ne kete menyre nje karakter internacional.
Autostrada Tirane-Durres, km 9, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800 030 ]   [ fax: +355 47 800 031 ]   [ Email: info@autovizion-al.com ]   [ http://www.autovizion-al.com/ ]
AVEL Shpk
Perfaqesues ekskluziv i automobiles Peugeot ne Shqiperi. Shitje automjetesh me kredi dhe me leasing. Garanci 2 vjet pa kufizim kilometrash per automjetet dhe pjeset e kembimit dhe 12 vjet per bojen e automjeteve. Servis i specializuar me garanci dhe tarifa konkuruese.
Autostrada Tirane-Durres, Km 5 Domje, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 48 200 703 ]   [ fax: +355 48 200 704 ]   [ Email: info@avel.com.al ]   [ http://www.peugeot.al/ ]
CLASSIC
Perfaqesues ekskluziv i Volkswagen ne Shqiperi. Shitje autoveturash: me kredi dhe leasing. Dy vjet garanci pa kufizim kilometrash. Levrim i shpejte i pjeseve te kembimit brenda dy ditesh. Servis i garantuar dhe me cilesi.
Rruga e Kavajes Nr. 116 , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 225 90 20 ]   [ fax: +355 4 223 36 50 ]   [ Email: classic-volkswagen@icc-al.org ]   [ http://www.volkswagen.com/ ]
EURO BIZNES
Euro Biznes, distributor zyrtar i Dahiatsu ne Shqiperi. Tani cdo njeri mund te ndeshet me kenaqesine e udhetimit ne natyre me nje performance qe i hap dyert e endrrave tuaja me te pa imagjinueshme. Kete mund ta provoni vetem me Daihatsu.
Unaza e re (prane ures se lanes) Laprake, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 68 20 93 401 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ http://www.daihatsu.com/ ]
H.L. GROUP
Distributor ekskluziv i gjigandit gjerman BMW.
Autostrada Tirane-Durres Km 2 Mezez, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 235 65 26 ]   [ fax: +355 4 235 64 88 ]   [ Email: info@bmw.com.al ]   [ http://www.bmw.com.al/ ]
HYUNDAI AUTO ALBANIA
Distributor ekskluziv i Hyundai ne Shqiperi. Cilesi, komoditet, siguri. Cmimet me konkuruese ne treg. Dy vjet garanci ose 50.000 km. Garanton riparime cilesore me pjese origjinale.
Rruga e Durresit, Perballe Pallatit Te Sportit , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 222 62 15 ]   [ fax: +355 4 235 69 82 ]   [ Email: info@hyundai-autoalbania.com.al ]   [ http://www.hyundai.com ]
KASTRIOTI MOTORS SH.P.K
Tek makinat Land Rover ju do te gjeni komfort, siguri dhe besueshmeri dhe cmimet me te arsyeshme ne treg. Si distributor zyrtar i Land Rover ne ofrojme te gjitha tipet e makinave Land Rover si: Range Rover Vogue, Range Rover Sport, Discovery, Freelander dhe Defender. Gjithashtu tek ne ju do te gjeni te gjitha pjeset dhe aksesoret shtese te keture makinave.
Rruga e Durresit, Laprake, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 69 20 66 566 ]   [ fax: ]   [ Email: info@kastriotimotors.com ]   [ http://www.kastriotimotors.com/ ]
MEKTRIN MOTORS
Mektrin Motors ju ofron marrjen me leasing (qera te kredituar) per automjete te cilat mund ti perdorni per nje periudhe te caktuar, duke bere nje pagese mujore vetem per pjesen e financimit Ajo ju jep mundesine klienteve te kene gjithmone nje automobil te ri, duke mos vene asgje si kolateral.
Autostrada Durres-Tirane km 6, Durres, Shqiperi
[ Tel: +355 52 230 330 ]   [ fax: +355 52 237 301 ]   [ Email: info@mektrin-motors.com/ ]   [ http://www.mektrin-motors.com/ ]
Shko neHOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al